Pojemna pralka dla dużej rodziny – propozycje od marki Samsung

Szukasz pojemnej pralki, która poradzi sobie z dużą ilością prania? Dobranie sprzętów do domu, w którym mieszka duża rodzina, nie jest łatwym zadaniem. Zobacz, czym się kierować, by kupić urządzenie, które poradzi sobie z częstym praniem ubranek dziecięcych. Poznaj najbardziej pojemne pralki marki Samsung!

Pojemna pralka dla dużej rodziny – czym się kierować przy wyborze?

Jeśli zależy ci, by pralka poradziła sobie z jak największą ilością prania, jednym z pierwszych parametrów, które powinieneś przeanalizować, jest maksymalna wielkość wsadu. Zwykle jednak o zakupie konkretnego sprzętu decyduje cały szereg czynników. Jakich? Dowiedz się, czytając dalej!

Zastanawiasz się, czy dla dużej rodziny lepiej sprawdzi się pralka ładowana od góry czy od frontu? Oba rozwiązania mają swoje zalety! Sprzęt ładowany od góry zmieści się nawet w niewielkiej łazience. Do tego – zwykle dzieci nie dosięgną do panelu sterowania ani nie poradzą sobie z otwarciem bębna – to bezpieczne rozwiązanie. Tego typu sprzęty oznaczają jednak brak możliwości przechowywania akcesoriów higienicznych na pralce – a przy kąpieli dzieci przydaje się każda dodatkowa powierzchnia! Nie mówiąc już o tym, że nad pralką ładowaną od góry nie zawiesisz półki ani szafki. Zwykle modele ładowane od góry są mniej pojemne niż pralki ładowane od frontu.

Te ostatnie wydają się lepszym rozwiązaniem dla dużej rodziny. Oferują szereg przydatnych programów, w tym parowych, które pomogą pozbyć się szkodliwych drobnoustrojów. Co więcej, nowoczesne modele wyposażone są w szereg zabezpieczeń – możesz więc bezpiecznie używać pralki przy dzieciach. Bez problemu możesz na urządzeniu przechowywać akcesoria kąpielowe dla maluchów.

Na co zwrócić uwagę, wybierając idealną pralkę dla dużej rodziny? Wielkość wsadu to podstawa. Zwróć jednak uwagę również na:

 • maksymalną prędkość wirowania;
 • klasę energetyczną;
 • generowany hałas;
 • dostępne programy prania;
 • dodatkowe funkcje;
 • zastosowane technologie;
 • intuicyjną obsługę;
 • atrakcyjny design.

Jaka pralka Samsunga dla dużej rodziny?

Kupując pralkę dla dużej rodziny, zwróć uwagę na to, by było to niezawodne urządzenie. Świetnie pod tym względem są oceniane modele Samsunga. Koreański producent proponuje też szereg innowacyjnych udogodnień, które przypadną ci do gustu! Z jakim wydatkiem trzeba się liczyć? Dobrze zaplanować budżet między 2500 a 3500 zł. Sprawdź polecane modele o wsadzie 9 kg, które zbierają pozytywne recenzje użytkowników!

 • SAMSUNG WW90T634DLH/S6 – maksymalna prędkość wirowania to 1400 obrotów na minutę. Klasa energetyczna tego sprzętu to A – to już dwa mocne argumenty za zakupem tego pojemnego urządzenia. Dalej jest równie dobrze! Docenisz panel AI Control, który zapamiętuje wybierane przez ciebie funkcje i cykle, najlepiej dostosowując pranie do twojego stylu życia. Do tego – autodozowanie, czyli automatyczne dobieranie ilości detergentów. Nie zapominaj o sile aktywnej piany EcoBubble, dzięki której pozbędziesz się najdurniejszych zabrudzeń. Kontrola pracy jest łatwa i intuicyjna dzięki aplikacji mobilnej SmartThings.
 • SAMSUNG WW90TA046AE/EO – kolejny pojemny sprzęt w podobnej cenie, czyli za ok. 2800 zł! Maksymalna prędkość wirowania to 1400 obrotów na minutę. Urządzenie ma wysoką klasę energetyczną A. Docenisz aktywną pianę EcoBubble a także możliwość skorzystania z programu parowego. Z kolei szuflada Stay Clean została zaprojektowana tak, że są z niej dokładnie wypłukiwane resztki detergentów!
 • SAMSUNG WW90T504DAT/S6 – propozycja o podobnych parametrach: wsad 9 kg, 1400 obrotów na minutę i klasa energetyczna A. Znajdziesz tu innowacyjne rozwiązania omówione we wcześniejszych sprzętach, na czele z EcoBubble czy kompatybilnością z aplikacją SmartThings. Nie zabrakło również świetnie ocenianego panelu AI Control oraz programów parowych, które pomogą zadbać o higieniczną czystość ubrań całej rodziny.

Znasz już najpopularniejsze pralki koreańskiego producenta. Wybór jest jednak znacznie większy! Chcesz sprawdzić inne opcje? Zobacz dostępne pralki Samsung w sklepie MediaMarkt!

Komentarz

Scroll to Top