Kursy językowe

duński

Duński Instytut Kultury gwarantuje naukę języka duńskiego w elitarnych grupach, zajęcia z native speakerem, dostęp do duńskiej biblioteki oraz filmów dokumentalnych i fabularnych.

 

Dodatkowymi walorami nauki u nas jest świetna lokalizacja (przy pl. Konstytucji), skandynawski klimat pomieszczeń, przytulna atmosfera podczas lekcji przy kawie i herbacie.

  

Aktualne kursy

 

Cennik/konto

 

 

Kurs duńskiego to niepowtarzalna kulturowo językowa przygoda! Zachęcamy do nauki! Kontakt: kursy[at]dik.org.pl

 

Kursy języka duńskiego prowadzone są w siedzibie Duńskiego Instytutu Kultury w Warszawie. Do dyspozycji kursantów są przytulne wnętrza instytutu, w których oprócz duńskich książek znajdziecie wiele różnych czasopism o tematyce związanej z Danią. W kuchni czekają na was kawa i herbata, którymi możecie częstować się do woli.

 

 

 

 

W grupie zaawansowanej oferujemy naukę w małej grupie (ok. 6-8 osób) z native-speakerem. Zajęcia prowadzone są na zasadzie konwersacji z użyciem dużej ilości materiałów audiowizualnych.

 

Istnieje również możliwość przeprowadzenia kursu języka duńskiego dla pracowników firm w siedzibie firmy lub we wskazanym miejscu. Program oraz warunki kursu są wtedy każdorazowo ustalane we współpracy z klientem.

 

  English

KONTAKT

Duński Instytut Kultury w Warszawie

ul. Piękna 31/37

00-677 Warszawa (Mapa)

tel. (22) 621 11 20
fax (22) 621 13 41
e-mail
dik[at]dik.org.pl

Otwarte: 9:00-15:00

(prosimy o kontakt przed wizytą).

Instytuty